نتایج جستجو برای عبارت :

معنی اسم شهرو

زری سه خوسه شلوار بندری در روستای شهرو
زری سه خوسه یکی از دست ساخته هایی است که در روستای شهرو هنوز هم کاربرد دارد و مورد استفاده است.
شلوار بندری یکی از مهم ترین و اساسی ترین اقلامی هست که همچنان رونق دارد و مورد استفاده می باشد.
شلوار بندری در شهرو دارای تاریخچه و اصولی بسیار قدیمی می باشد که دست به دست از گذشتگان شهرویی به آیندگان رسیده است.
شلوار بندری در شهرو شامل چند قسمت است که به آن اشاره خواهیم کرد:
الب(alb)
وددو(vad do)
زری(zare)
شک(shak)
گلابتا
معنی اسم شهروشهرو اسم دخترانه است، معنی شهرو: حکومت کننده، سلطنت کننده؛ 2- (اعلام) 1) شهرو [اساطیر] از زمان ایران باستان است که نمایه  ای از زنِ دانا، اندیشمند و توانا را به تماشا می  گذارد. نویسنده  ی داستان حماسی برزونامه در چهره  ای که از این زن رسم کرده است نمادی از دانایی، شهامت و چاره سازی را آرایه می  کند. او پس از آن که در می  یابد شاه توران افراسیاب پسر او برزو را فریب داده و او را آماده  ی کشتن رستم ساخته است او را از انجام این کار مانع می
شهرو
لغت‌نامه دهخدا
شهرو. [ ش َ ] (اِخ ) شهربانو زنی زیبا از کشور ماه آباد (= ماد) بود که شاه موبد شیفته ٔ او گردید و از او درخواست که به ازدواج وی درآید و شهربانویش گرداند. شهرو بپاسخ گفت که مویش بسپیدی گرداییده و از او فرزندان آمده است و چون «ویرو» پسری دارد آنگاه شاه با او پیمان کرد که اگر دختری آورد او را به زنی به وی دهد. پس از چند سال شهرو دختری آورد که او را «ویس » نامید و به دایه سپرد و این دایه او را با خود به سرزمین خویش «خوزان » برد. دایه سرپ
زری سه خوسه شلوار بندری در روستای شهرو
زری سه خوسه یکی از دست ساخته هایی است که در روستای شهرو هنوز هم کاربرد دارد و مورد استفاده است.
شلوار بندری یکی از مهم ترین و اساسی ترین اقلامی هست که همچنان رونق دارد و مورد استفاده می باشد.
شلوار بندری در شهرو دارای تاریخچه و اصولی بسیار قدیمی می باشد که دست به دست از گذشتگان شهرویی به آیندگان رسیده است.
شلوار بندری در شهرو شامل چند قسمت است که به آن اشاره خواهیم کرد:
الب(alb)
وددو(vad do)
زری(zare)
شک(shak)
گلابتا
شهرو
/šahru/
حکومت کننده، سلطنت کننده؛ 2- (اعلام) 1) شهرو [اساطیر] از زمان ایران باستان است که نمایه ای از زنِ دانا، اندیشمند و توانا را به تماشا می گذارد. نویسنده ی داستان حماسی برزونامه در چهره ای که از این زن رسم کرده است نمادی از دانایی، شهامت و چاره سازی را آرایه می کند. او پس از آن که در می یابد شاه توران افراسیاب پسر او برزو را فریب داده و او را آماده ی کشتن رستم ساخته است او را از انجام این کار مانع می شود و در آن هنگام هم که رستم و برزو با یکدیگ
هوروش باند–چه حالی میشی
شده شمع بشی نبینی پروانتو
شده حتی بترسی از سایتو
تو چشماش ببینی هرشب آیندتو
یه شب ترکش کنی این عادتو
شده تک بیوفته تو دلت یه گوشه
شده خاطره هات آرزوت شه
شبا حرف بزنی با در و دیوارا نتونی پا بذاری حتی توی کوچه
من الان این حالو دارم یه بی قرارم تورو ندارم
کجای شهرو پا بذارم اسمتو نیارم
من الان این حالو دارم یه بی قرارم تورو ندارم
کجای شهرو پا بذارم اسمتو نیارم
اگه یه نفرو خیلی دلت بخواد واسش آب بشی نشه ماهی برات
دیگه اسمت
دانلود آهنگ مهدی جهانی قدم بزن با من ( تموم این شهرو این اولین باره عاشق شدم با تو ) + متن اهنگ 
Download New Mp3 Music Mehdi jahani – Ghadam Bezan Ba Man
دانلود آهنگ جدید مهدی جهانی به نام قدم بزن با من با لینک مستقیم و کیفیت ۳۲۰ و ۱۲۸ از تهران دانلود
متن آهنگ قدم بزن با من مهدی جهانی 
حالم دست خودم نیست چشمام همش خیسه من عاشق شدم انگار بی تو مگه میشهبارون دلم میخواد الان که اینجایی الان که تنهام و الان که تنهاییقدم بزن با من تموم این شهرو این اولین باره عاشق شدم با ت
دانلود آهنگ امیر عظیمی خورشید
هم اکنون شنونده موزیک جدید و فوق العاده ی * خورشید * با صدای زیبای هنرمند محبوب و مشهور , امیر عظیمی باشید.

دانلود آهنگ امیر عظیمی به همراه متن, پخش آنلاین و بهترین کیفیت (کیفیت اصلی) از رسانه مدیاک
Download new song by Amir Azimi called Khorshid With online playback , text and the best quality in mediac

متن ترانه امیر عظیمی به نام خورشید
دنیا خلاصه میشه تو چشماتچشمای بی تابی که بیدارهدنیای من بودی و میدونیاین مرد دیوونه دوست دارهمیخندی و لبخند آرومتآرام

آهنگ زیبای شیدا از اشوان

خودت بگو کیه که تو هر شرایطیفرق نکنه با حرفاشعزیزم راحت باش اگه بودعوض بشه با من جاشخودت بگو مگه ممکنه به غیر من یه آدمی باشهدرست عین خودت باشه درست عین خودت عاشقآره تورو پیدا میکنم یه شهرو شیدا میکنمآره غوغا میکنم تو فقط باشاین حس عشقه نه هوس تا وقتی که باشه نفسدیگه از هیچ چیزی نترس تو فقط باشآره تورو پیدا میکنم یه شهرو شیدا میکنمآره غوغا میکنم تو فقط باشاین حس عشقه نه هوس تا وقتی که باشه نفسدیگه از هیچ چیزی نتر
متن آهنگ اشوان شیدا
 متن اهنگ شیدا اشوان
خودت بگو کیه که تو هر شرایطی
فرق نکنه با حرفاش عزیزم راحت باش اگه بود
عوض بشه با من جاش خودت بگو مگه ممکنه
//  به غیر من یه آدمی باشه// //  درست عین خودت باشه//
//  درست عین خودت عاشق// //  آره تورو پیدا میکنم این شهرو شیدا میکنم//
//  آره غوغا میکنم تو فقط باش// //  این حسه عشقه نه هوس تا وقتی که باشه//
//  نفس دیگه از هیچ چیزی نترس تو فقط باش// //  آره تورو پیدا میکنم این شهرو شیدا میکنم//
//  آره غوغا میکنم تو فقط باش// //
دانلود اهنگ اره تورو پیدا میکنم اشوان شاد و عاشقانه با کیفیت بالا 320 موزیک صوتی Mp3 با لینک مستقیم
Ahang asvan are toro peyda mikonam
دانلود آهنگ اره تورو پیدا میکنم
خودت بگو کیه که تو هر شرایطی فرق نکنه با حرفاش ●♪♫
عزیزم راحت باش اگه بود عوض بشه با من جاش ●♪♫
خودت بگو مگه ممکنه به غیر من یه آدمی باشه ●♪♫
درست عین خودت باشه درست عین خودت عاشق ●♪♫
آره تورو پیدا میکنم یه شهرو شیدا میکنم کار غوغا میکنم تو فقط باش ●♪♫
مث عشق نه هوس تا وقتی باشه که نفس دیگه ا
دانلود آهنگ جدید هوروش بند به نام چه حالی میشی
آهنگ چه حالی میشی یکی از محبوب ترین آهنگ های مهدی دارابی است و امیدواریم از شنیدن این موسیقی لذت ببرید.
ترانه و موزیک: شاهین شیخی, تنظیم: علی تیرداد
Download New Music Hoorosh Band – Che Hali Mishi
“این آهنگ در برنامه دورهمی اجرا شده است.”
متن آهنگ چه حالی میشی هوروش بند
شده شمع بشی نبینی پروانتو شده حتی بترسی از سایتوتو چشماش ببینی هرشب آیندتو یه شب ترکش کنی این عادتوشده تک بیوفته تو دلت یه گوشه شده خاطره هات آ
جابجائی لوازم سنگین ازجمله.. ساید بای ساید 
گاوصندوق پیانو و غیره باکارگران بسیار حرفه‌ای 
هـــدف مــا جــلــب رضــایــت مــشــتری 
شهرو شهرستان.. خاور بزرگ.. نیسان.. وانت 
به‌صورت شبانه روزی درسطح شهر... 
باسابقه ترین مؤسسه حمل ونقل اثاثیه منزل 
در جاده ساوه رباط‌کریم.. 09228909740 
در این پست دانلود اهنگ منو هیشکی نمیفهمه جز تو یه نفر برای دانلود در سایت بلاگ موزیک قرار داده می شود
دانلود اهنگ منو هیشکی نمیفهمه جز تو یه نفر (علی یاسینی) با لینک مستقیم کیفیت 320
دانلود آهنگ جدید علی یاسینی ما با هم خاطره داریم ( کیفیت اصلی Mp3 ) دانلود آهنگ جدید علی یاسینی ما با هم خاطره داریم موزیک جدید و زیبای خواننده علی یاسینی ... منو هیچکی نمیفهمه جز تو یه نفر دلو بردار هرجایی ببر نگهش دار پیش خودت…
دانلود آهنگ علی یاسینی ما با هم خاطره د
امروز کل شهرو گشتیم تا مقوا اشتنباخ اصل پیدا کنیم.یا نداشتن یا اونی که داشتن اصل نبود!!!جالب اینجاست که استادمون میگفت تو چه جوری رو قبلیا کشیدی!چون اصلا بافت نداره!خیلییییی نامردییییین ،من نمیتونم طراحی کنم در حال حاضر!:(((((((مخاطب نقاش نداریم اینجا؟
امروز کل شهرو گشتیم تا مقوا اشتنباخ اصل پیدا کنیم.یا نداشتن یا اونی که داشتن اصل نبود!!!جالب اینجاست که استادمون میگفت تو چه جوری رو قبلیا کشیدی!چون اصلا بافت نداره!خیلییییی نامردییییین ،من نمیتونم طراحی کنم در حال حاضر!:(((((((مخاطب نقاش نداریم اینجا؟
دانلود آهنگ جدید کاروئل گل گلخونه
دانلود آهنگ کاروئل به نام گل گلخونه کیفیت ۱۲۸ و ۳۲۰ ، با لینک مستقیم ، همراه با پخش آنلاین و متن آهنگ
دانلود آهنگ فوق العاده گل گلخونه با صدای کاروئل از جوان ریمیکس
Download New Music Karoel – Gole Golkhoone

آهنگ جدید کاروئل در تاریخ ۲۱ شهریور در سایت قرار گرفت.
جدیدترین ساخته کاروئل عزیز، گل گلخونه نام گرفته است.
این موزیک در سبک پاپ قرار دارد.
امیدوارم شنوندگان از این موزیک لذت ببرند.
در صورت بروز هرگونه مشکل با ما در ارتب
به دلم افتاده دوباره، تورو میبینم
شب و روز به خودم میگم آره، تورو میبینم
همه میگن بر نمیگردی، همه گمراهن
میدونم که حقیقت داره، تورو میبینم

هنوزم جات خالیه برگرد، منو آروم کن
نبودت بد حالیه برگرد، منو آروم کن
شنیدم گفتی که هنوزم، منو دوست داری
عزیزم این عالیه برگرد، منو آروم کن

هنوز یه چیزی تو که نیستی کمه توی خونم
کجایی باز بیای و سر بذاری روی شونم
یه شهرو دارم پی چشمای تو میکشونم
گناه من چی بوده کاش بگی منم بدونم

نه به خاطر تو
 که به خاط
دانلود آهنگ جدید هوروش بند مثل ماهی
Download New Music Hoorosh Band – Mesle Mahi
” پخش از رسانه سلطان موزیک دانلود از لینک زیر “

هوروش بند مثل ماهی

متن آهنگ چه حالی میشی از هوروش بند

شده شمع بشی نبینی پروانتو شده حتی بترسی از سایتوتو چشماش ببینی هرشب آیندتو یه شب ترکش کنی این عادتوشده تک بیوفته تو دلت یه گوشه شده خاطره هات آرزوت شهشبا حرف بزنی با در و دیوارا نتونی پا بذاری حتی توی کوچهمن الان این حالو دارم یه بی قرارم تورو ندارم کجای شهرو پا بذارم اسمتو ن
گل گلخونه دانلود آهنگ جدید کاروئلدانلود آهنگ جدید کاروئل به نام گل گلخونه با کیفیت بالابا دو کیفیت 320 ، 128 و لینک مستقیم از نیک موزیکDownload New Music By Karoel Called Gole Golkhooneپخش آنلاین + لینک پرسرعت آهنگ گل گلخونه

چقدر برام سخته تحمل دوریت مث دیوونه هام
چقدر بهت گفتم تنهام نذار منو بزار باهات بیام
ببین چه دلگیره چقدر نفس گیره خونه بدون تو
کجای این شهری که هر جایی رو میگردم نمیرسم به تو
تو مال من بودی چرا ازم گرفتنت گل گلخونه ام بودی تو رو از ساقه چی
شرح مختصری درباره روستای زیبای شهرو
شهرو روستایی است درشمال غربی شهر بندرعباس وازتوابع بخش مرکزی وازروستاهای دهستان تازیان محسوب می شود . فاصله آن تا مرکز استان هرمزگان (بنرعباس) حدود35 کیلومتر می باشد . جمعیت این روستا حدود 2500 نفر بوده و تعداد خانوارهای آن حدود 460خانوار می باشد. اکثر مردم دارای شغل آزاد بوده اما بسیاری از مردم به کشاورزی و دامداری مشغول می باشند. روستای شهرو بخاطر موقعیت آب و هوایی و خاک بسیار مرغوب منطقه ، از لحاظ کشاورزی

───┤ ♩♬♫♪♭ ├───
شده شمع بشی نبینی پروانتو شده حتی بترسی از سایتو !..!تو چشماش ببینی هرشب آیندتو یه شب ترکش کنی این عادتو ♬♫♪♭شده تک بیوفته تو دلت یه گوشه شده خاطره هات آرزوت شه!..!شبا حرف بزنی با در و دیوارا نتونی پا بذاری حتی توی کوچه ♬♫♪♭من الان این حالو دارم یه بی قرارم تورو ندارم کجای شهرو پا بذارم اسمتو نیارم!..!من الان این حالو دارم یه بی قرارم تورو ندارم کجای شهرو پا بذارم اسمتو نیارم ♬♫♪♭
اگه یه نفرو خیلی دلت بخواد واسش آب ب
شونه‌های خالی من
 پرِ حسرتاو و دردن
تو ازم دوریو انگار 
شونه‌هام هواتو کردن
دنیا مال ما دوتا بود
 قبلِ رفتنت عزیزم
شونه‌هاتو کم میارم
 اشکامو کجا بریزم
وسط تنهاییو و غم 
خاطراتو دوره کردم
چی میشه دوباره بازم 
با تو من شهرو بگردم***توجه توجه توجه***
در صورت پسند بقیه ترانه به شما ارسال می‌گردد.
قیمت:۱۰۰۰۰۰تومان(تخفیف خورده)
در صورت پسند با شماره۰۹۱۰۴۰۷۴۵۸۴تماس بگیرید.
  حمل و نقل با نیسان و وانت در محدوده دلاوران
حمل بارو اثاثیه منزل شهرو شهرستان حمل کالای اداری ، تجاری وجهیزیه عروس به تمام نقاط تهران...
کارگران کاملاحرفه ای.... کارگرخالی را ازمابخواهید
کافیست یکبار امتحان کنید
09129437352 09194644345

متن آهنگ میترسم شادمهر عقیلی
من از لحظه ی قبل عاشق ترمتو از لحظه ی قبل زیباترینگاه کن هر جایی میری داریدلِ یه شهرو همراهت میبریتوو این دنیای محدود با نگاهتمنو تا بینهایت میبریکی میتونه شبیهِ تو بشهتو حتی از خودت زیباتری
ادامه مطلب
تو رو تو گورِ من نمیذارن
بیخودی رو سرم حجاب نکش
تویی و دینت و خدای خودت
واسه من جانمازو آب نکش
تار موهامو ول کن حاج آقا
ریش تو ریشه‌مونو سوزونده
فکر تار عنکبوت ذهنت باش
ذهن تو چند قرن عقب مونده!
ذکرتو هی بلندتر میگی
بلکه گوش یه شهرو کر بکنی
پیچ تقواتو یکّمی شل کن 
نمیخواد دنیا رو خبر بکنی
کی از این ارزشا پرت کرده؟!
فکرای احمقانه مذهب نیست
دل تو سوت و کور و تاریکه
اینجا اونقدری که میگی شب نیست
اگه چَن قرنِ پیش می‌بودی
به چی حس غرور می‌کردی؟
شک ن
امروز یک شنبه‌ست و بازم نرفتم. الان یک ماه و یک روزه که اینجائم. فک کنم فردا برم.
صب شهر کار داشتم و آژانس صدا زدم که برم. دانشگاهمون تو شهرکه و به جز ترمِ یک، بقیه ی ایامِ اینجا رو شهرک زندگی کردیم. فاصله ی شهرک تا شهر تقریبا 8-9 کیلومتره.
وسط راهم به شهر که بودم، حس کردم یه چیزی غیرطبیعیه. نگا کردم دیدم جوراب پامه با دمپایی! کفشمو واکس زده بودم ولی فراموش کرده بودم بپوشم. عجب. لباس های نسبتاً رسمی، با دمپایی، به سمتِ مرکزِ شهر. البته جورابامو در آ
خیلی دوست دارم بیام و از بیمارستان و مریضام بنویسم ولی خستگی زیاد ...خستگی خیلی زیاد کشیکای پشت سر هم استرس روانی و تمام انرزی روحی و جسمی که بیمارستان و سال بالایی ها از ادم میگیرن و مردم شهر زادگاه و نزاد شهر طرح همه و همه پر از انرزی های منفی هستن که تمام قدرت روحیم برای شاد بودن ادامه دادن رو ازم میگیره...مزخرفاتی که تحویلمون میدن...تحقیر و توهین و تهدید هایی که اموزشی پشتش نداره هر روز منو بیشتر از این دانشگاه ناامید و دلسرد میکنه
۲ نفر انصر
شهرو شهرستان. با کامیونهای موکت شده و پتودار 
خاور بزرگ.. نیسان... وانت.. به‌صورت شبانه روزی 
هـــدف مــا جــلــب رضــایــت مــشــتری 
شماره تـمـاس دفـتر    02156432305 
شماره تـمـاس مدیریت  09903381050 
انتقادات وپیشنهاد ات 09104536229 
همیشه ازجای مطمئمن سرویس بگیرید 
متن ترانه جواد آرسام به نام چشم عسلی

تورو قلب من ببین بد جوری خواستهقربون نگاهت برم که بدجوری خاصهدل‌ که دیوونه بی چون و چراتهتو چه باشی چه نههرجایی باهاتهدلبر چشم عسلیدل ببر ازما ولیسر بزن اینجوری نباش این همه بی خبریمن دیوونه عاشقتمراه بیا با ما یکمآخه تو از هر کی بگی یه جورایی خیلی سریتوچه شیرینه حرفاتکی میتونه بیاد جاتوقتی چشمات دل میبرهمیشه یک روز نموند باتعطرتو می‌پسندمتو بخند تا بخندمواسه دیدنت یه لحظهمن یه شهرو ببندم

منبع :
جای تو گوشه ی دل منه از تو دوره دست همه هرچی یادمه♪ ♥‿♥ ♪با چشات میریزی شهرو بهم تو کاری کردی با دلم انقد عاشقم♪ ♥‿♥ ♪تو منو دیوونه کردی شیرین تر از عشق چه دردی کارته دیوونه کردن که همه دورت بگردن♪ ♥‿♥ ♪با چشات زل بزن توی چشام دیوونه شو برام با تو خوبه حال و هووام♪ ♥‿♥ ♪دیوونتم میدونی خودتم من که عاشقتم مث پروانه دورتم♪ ♥‿♥ ♪با چشات زل بزن توی چشام دیوونه شو برام با تو خوبه حال و هووام♪ ♥‿♥ ♪دیوونتم میدونی خودتم من که عاشقتم مث
دانلود ریمیکس اشوان شیدا
سوپرایز بزرگ جوان ریمیکس ، دانلود ریمیکس اشوان بنام شیدا با متن و دو کیفیت عالی
ریمیکس : دیجی مازیار
Download New Remix Ashvan Sheyda With Text And Direct Links 320 & 128 In Javan Remix
ریمیکس جدید اشوان را می توانید هم اکنون با کیفیت بالا از جوان ریمیکس دانلود نمایید.
جدیدترین ریمیکس اشوان به آهنگ شیدا تعلق دارد.
ریمیکس این موزیک به عهده دیجی مازیار می باشد.
امیدوارم از ریمیکس لذت ببرید.
لطفا نظرات خود را در مورد ریمیکس ثبت کنید.
متن آهنگ شیدا اشوان
دانلود آهنگ مهدی جهانی قدم بزن با من
هم اکنون شنونده موزیک جدید و فوق العاده ی * قدم بزن با من * با صدای زیبای هنرمند محبوب و مشهور , مهدی جهانی باشید.
دانلود آهنگ مهدی جهانی به همراه متن, پخش آنلاین و بهترین کیفیت (کیفیت اصلی) از رسانه مدیاک
Download new song by Mehdi Jahani called Ghadam Bezan Ba Man With online playback , text and the best quality in mediac
متن ترانه مهدی جهانی قدم بزن با من
حالم دست خودم نیست چشمام همش خیسهمن عاشق شدم انگار بی تو مگه میشهبارون دلم میخواد الان که اینجایی الان
چند روزی میگذره ازینکه برگشتم خونه. تو این چند روز فهمیدم دیگه نمیتونم این شهرو تحمل کنم ، انگار دارم خفه میشم تو این شهر لعنتی ، انگار نفسام گاهی جوری میگیره که هیچ هوایی نیست ، مثل دیوارای زندونن برام تک تک جاهاش. 
دارم دیونه میشم تو این شهر به معنای واقعی کلمه ،  به معنای واقعی کلمه و یکی از بدترین لحظه ها رو دیشب داشتم ، دیشبی که به گای سگ گذشت ، دیشبی که انگار بار دیگه بود که مردم ... 
امروز اما.. . روز خوبی بود در عین خوب نبودنش !! 
با لطیف و س

علی یاسینی هر جای شهر
دانلود آهنگ جدید علی یاسینی به نام هر جای شهر
Ali Yasini - Harjaye Shahr
ترانه و تنظیم : علی یاسینی ؛ موزیک : علی یاسینی و مجین
+ متن ترانه هر جای شهر از علی یاسینی
هرجای شهرو میگردم / ما با هم خاطره داریم
آخر عمرمه اون روز / که ازم چشم برداری

ادامه مطلب
هیچکس از خودش نپرسید این چه موشکیه که داره از تهران دور میشه؟
هیچکس قصد نداره حتی به صورت نمادین استعفا بده؟
آمریکا هلک هلک زحمت کشیده رادار اون سامانه ضدهوایی رو دستکاری کرده که یدونه هواپیما رو موشک تشخیص بده؟ همون یدونه رو که انداختن دلش خنک شد سامانه رو برگردوند به حالت قبل؟ بعد چرا همین یدونه؟ پروازای قبلی و بعدی که سالم رفتن و اومدن. پروازای بقیه فرودگاها که سالم رفتن و اومدن. با بقیه ضدهوایی هایی که تو سطح کشور پخشه کار نداشت؟
رادار
هیچکس از خودش نپرسید این چه موشکیه که داره از تهران دور میشه؟
هیچکس قصد نداره حتی به صورت نمادین استعفا بده؟
آمریکا هلک هلک زحمت کشیده رادار اون سامانه ضدهوایی رو دستکاری کرده که یدونه هواپیما رو موشک تشخیص بده؟ همون یدونه رو که انداختن دلش خنک شد سامانه رو برگردوند به حالت قبل؟ بعد چرا همین یدونه؟ پروازای قبلی و بعدی که سالم رفتن و اومدن. پروازای بقیه فرودگاها که سالم رفتن و اومدن. با بقیه ضدهوایی هایی که تو سطح کشور پخشه کار نداشت؟
رادار
دریکی از روزهای خوب بهاری درصبح زود در یکی از روستاهای خوب شمال درحالی که زیر لحاف گرم و نرمی که مادربزرگ با دستان پرمهرش دوخته بود با صدای آواز پرندگان و نسیم بهاری که از لا به لایه درختان به شیشه ی پنجره ی اتاقم برخورد می کرد،از خواب بیدار شدم و شتابان با شادی به سمت پنجره ی اتاق رفتم و پنجره را گشودم و با دمی محکم بوی جنگل و گل های روستا و هوای تازه را وارد ریه هایم کردم و بالبخند به خورشیدتابان بالای سرم سلام گفتم و با شورو شوق جوانی به سمت
دانلود موزیک ویدیو جدید اشوان شیدا
Download New Music Video Ashvan Sheyda
دانلود موزیک ویدئو شیدا از اشوان با متن شعر و ترانه از سایت پلی نیو موزیک
برای دانلود موزیک ویدیو به ادامه مطلب مراجعه کنید …
موزیک ویدیو جدید اشوان شیدا
آره تورو پیدا میکنم این شهرو شیدا میکنم
آره غوغا میکنم تو فقط باش
این حس عشقه نه هوس تا وقتی که باشه نفس
دیگه از هیچ چیزی نترس تو فقط باش
برای دانلود نسخه mp3 بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود آهنگ جدید اشوان شیدا
متن اهنگ باراد به نام آرامش
دور تو گشتم نباشه دور تو به جز من چشماتو ببند تا دل همه ی شهرو ندزدندیوونه ی دیوونگی چشمای نازت میرقصی و میرقصه ببین دل ما به سازتآخه مگه میشه اینجوری بشم پابند تو ای جان میریزه قلبم با یه لبخند توجونم واسه توئه قلب تو برای من عشقم ببین عاشق شدی با صدای منآرامش قلب منی میشه باهام حرف بزنی منو دیوونه کنی دلو از جاش بکنیعشقت فقط مال منه چشات چی داره مگه دیوونه نگات میشم که همه جوره دنبال منهدور بشی از من میمیرم اینا خ
♪♬♬♪آسون که نیست دل کندن از چشمای تو آروم بایست حس کنم اون دستای تو♪♬♬♪
♪♬♬♪وقتی نباشی خونه بی تو ساکته قرصای اعصاب و صدای پای تو♪♬♬♪
♪♬♬♪نداره این عشقو دیگه بعد تو هیشکی آتیش کشیدم عکسامونو وقتی نیستی♪♬♬♪
♪♬♬♪شمعای روشن روی میزو بوی دریا فکرو خیالت هست همیشه با من اینجا♪♬♬♪
♪♬♬♪عاشق که میشی از دنیا میبری حرفی نمیزنی چیزی نمیخوری♪♬♬♪
♪♬♬♪عاشق که میشی این بارون لعنتی رو روی صورتت با اشک میخوری♪♬♬♪
♪♬♬♪عاشق که
بزرگترین ومعتبرترین موسسه حمل ونقل اثاثیه منزل مبلمان اداری و تجاری.اتوبار ما با داشتن نیروهای بسیار حرفه‌ای در جابجایی وبسته بندی اثاثیه منزل. کاربلد وخوش اخلاق..ما بیش از25سال سابقه کار درامورجابجایی اثاثیه.. شرکتها.. ادارات.. ارگانهای دولتی.. تجاری.. وغـیـره باکارگران مجرب و کار بلد..ارسال بار به کلیه به شهرستانهای اطرفخاور بزرگ مسقف وچادری.. نیسان.. وانت.. ومینی خاور..همیشه ازجای مطمئمن سرویس بگیریدشماره تـمـاس دفـتر مؤسسه 02156432305
جابجائی
هرجای شهرو میگردم ما با هم خاطره داریم
آخر عمرمه اون روز که ازم چشم برداری
الان تو همون خیابونم که با هم راه میرفتیم
اگه این آدما میذاشتن تا خود ماه میرفتیم
مگه کل این دنیا چندتا مثل تو داره
بیا که این دلم بی تو تنهاس بی کس و کاره
منو هیشکی نمیفهمه جز تو یه نفر
دلو بردار هرجایی ببر
نگهش دار پیش خودت
میدونی من فقط دلم میخواست خودتو
دلم خوشه به بودن تو
نبینم هیچکسیو دورت
منو هیشکی نمیفهمه جز تو یه نفر
دلو بردار هرجایی ببر
نگهش دار پیش خودت
میدونی
حالا که دو نفر از اعضای مستعفی شورای شهر تونستن حکم برائتشونو بگیرن و دو سه عضو محکوم شده فعلی هم در شرف دریافت حکم برائت هستن پیشنهاد میکنم من، حاج حسین منصف و دو سه نفر دیگه از رفقای بسیجی داوطلب بشیم و کل افتضاح شورای شهرو به گردن بگیریم!
نمیشه که این همه سر و صدا بشه کل جهان اسم بابل بد در بره بعد هیچی به هیچی؟! یه چن تا محکوم بی کس و کار این وسط نیازه. قوه قضاییه میتونه روی ما حساب کنه گردن ما از مو باریکتره. 
دانلود آهنگ جدید حمید صفت شاه کش
Download New Music Hamid Sefat – Shah Kosh
” تیتراژ فیلم سینمایی شاه کش “

حمید صفت شاه کش

بگو هیچکی پشت عشقم بد نگههرچند هرچی خاطره داریم از قبل پرپرهتوی مردادیم اما امشب از همه ی شبای زندگیم سردترهاگه تنت یخ زده این بار به جا بالا کف پایین شهرو برف زدهبابا من تنها خوشگلم شب یلدامه برو چرا شبه صبح نمیشهچرا هرچی بهت میگم تو دلت قرص نمیشهتهش اینه که تو رفتی آره رسیدم به تهش ته ته تلخیسلامتی خود تلخی سلامتی بغض بعد بدمستی

دا
دانلود آهنگ روزبه نعمت الهی کجا برم
هم اکنون شنونده موزیک جدید و فوق العاده ی * کجا برم * با صدای زیبای هنرمند محبوب و مشهور , روزبه نعمت الهی باشید.
دانلود آهنگ روزبه نعمت الهی به همراه متن, پخش آنلاین و بهترین کیفیت (کیفیت اصلی) از رسانه مدیاک
Download new song by Roozbeh Nematollahi called Koja Beram With online playback , text and the best quality in mediac
متن اهنگ روزبه نعمت الهی کجا برم
نمیدونستم وقتی که میری با زندگی درگیرتر میشماین چندتا موی سفید میگن هر روز دارم پیر تر میشملبخند هایی
بخاطر یه سری اتفاق بین جلسه قبلی کلاس با این جلسه ای که فردا قراره برم یک هفته فاصله افتاد و خب مفتخرم به عنوان یک دقیقه نودی عرض کنم حتی یک صفحه از سنگین ترین تکلیف تاریخ ،رو هم ننوشتم
لیکن با شعار مکن ای صبح طلوع میریم جلو و در همین حین به امید معجزه هیچ تلاشی نمیکنیم:)
بعدا نویس:همین الان به استادم پیام دادم که بپرسم فردا کلاس داریم یا نه که خب ازونجایی که مرز های گرامر زبان مذکور رو درهم شکستم یه پیامم فارسی بهش دادم که اصلن منظورمو متوجه شه
دانلود آهنگ فرزاد فرزین آتیش
هم اکنون شنونده موزیک جدید و فوق العاده ی * آتیش * با صدای زیبای هنرمند محبوب و مشهور , فرزاد فرزین باشید.
دانلود آهنگ فرزاد فرزین به همراه متن, پخش آنلاین و بهترین کیفیت (کیفیت اصلی) از رسانه مدیاک
Download new song by Farzad Farzin called Atish With online playback , text and the best quality in mediac
متن آهنگ آتیش فرزاد فرزین

من با خودم بستم که تا تهش هستم فکر تو از سرم نمیرهمغرور و کم طاقتم میدونی بد عادتم اما دلم پیش تو گیرهبد گیرم سر تو خب پیگیرم یه جورای
هم اکنون شنونده موزیک جدید و فوق العاده ی * آتیش * با صدای زیبای هنرمند محبوب و مشهور , فرزاد فرزین باشید.
دانلود آهنگ فرزاد فرزین به همراه متن, پخش آنلاین و بهترین کیفیت (کیفیت اصلی) از رسانه مدیاک
Download new song by Farzad Farzin called Atish With online playback , text and the best quality in mediac

من با خودم بستم که تا تهش هستم فکر تو از سرم نمیرهمغرور و کم طاقتم میدونی بد عادتم اما دلم پیش تو گیرهبد گیرم سر تو خب پیگیرم یه جورای
متن آهنگ بارون میلاد قاسمی
خیس تنه خیابون از قدمای بارون هوا هوای عشقه برای هردوتامون
مسیر روبرومون یه تیکه از بهشته کی گفته آینده مون تو دست سرنوشته
بخند و خندیدنو رفیق راهمون کن بخند و با خنده هات زمینو آسمون کن
برای راهی شدن بسمت پر کشیدن دیوونگی تنت کن(فاصله هارو بشکن)2
قدم بزن کنارم که با تو کوله بارم غمو بریزه بیرون عوض شه روزگارم
قدم بزن کنارم که بی تو کم نیارم که بی تو توی دنیا(یه سایه تو غبارم)2
چشاتو وا که کردی غمامو ساده کردی با چشمات
Remember the name – ed sheeran fteminem & 50 cent

Remember the nameاسم مارو یادت بیاد

[Verse 1: Ed Sheeran]

Yeah I was born a misfit, grew up ten miles from the town of Ipswichآره، من مثل یه آدم استثنایی(اشتباه) بدنیا اومدم، و ده مایل اونور تر از شهر “ایپسوییچ” بزرگ شدمWanted to make it big I wished it to existenceهمیشه میخواستم که این شهرو بزرگ کنم، ای کاش الان وجود داشته باشه(شهر بزرگ)I never was a sick kid, always dismissed quickمن هرگز یه بچه ی مریض نبودم، همیشه به سرعت از بیمارستان مرخص میشدمStick to singing, stop rapping like it’s Christmasچسبیدم به خوان
دانلود آهنگ جدید حامد پهلان زیبا صنم
[ دانلود آهنگ با دو کیفیت ۳۲۰ و ۱۲۸ + متن آهنگ و پخش آنلاین موزیک ]
Download New Music Hamed Pahlan Ziba Sanam

حامد پهلان زیبا صنم
متن آهنگ زیبا صنم حامد پهلان

دیدم چه ماهی چه چشمون سیاهی
چه عشقی چه نگاهی الهی آی الهی آی الهی
طرفدارشم ای وای سیاهچاله شو ای وای
وقتایی که میخنده الهی الهی
الهی الهی من به قربون تو ای زیبا صنم
یه روزی دل نخوادت اونو از جا میکنم
برای دیدن تو من به هر در میزنم
به قلبم به قلبم بزنه درد تو ای زیبا صنم
ن

دانلود آهنگ باراد آرامش
هم اکنون شنونده موزیک جدید و فوق العاده ی * آرامش * با صدای زیبای هنرمند محبوب و مشهور , باراد باشید.
دانلود آهنگ باراد به همراه متن, پخش آنلاین و بهترین کیفیت (کیفیت اصلی) از رسانه مدیاک
Download new song by Barad called Aramesh With online playback , text and the best quality in mediac
دور تو گشتم نباشه دور تو به جز من چشماتو ببند تا دل همه ی شهرو ندزدندیوونه ی دیوونگی چشمای نازت میرقصی و میرقصه ببین دل ما به سازتآخه مگه میشه اینجوری
دانلود آهنگ باراد آرامش
هم اکنون شنونده موزیک جدید و فوق العاده ی * آرامش * با صدای زیبای هنرمند محبوب و مشهور , باراد باشید.
دانلود آهنگ باراد به همراه متن, پخش آنلاین و بهترین کیفیت (کیفیت اصلی) از رسانه مدیاک
Download new song by Barad called Aramesh With online playback , text and the best quality in mediac
دور تو گشتم نباشه دور تو به جز من چشماتو ببند تا دل همه ی شهرو ندزدندیوونه ی دیوونگی چشمای نازت میرقصی و میرقصه ببین دل ما به سازتآخه مگه میشه اینجوری
علی لهراسبی قول میدم
Download Mp3 Song Ali Lohrasbi–Ghol Midam + Lyrics
متن آهنگ علی لهراسبی قول میدم
من که گفتم جدی میمیرم
منو شوخی نگیر
رفتی عاشق کردی شهرو
با چشای بی نظیر
گفته بودم این جنونو دیگه از من پس بگیر نه پس نگیر
تو همیشه عین لبخندای توی عکستی حرف زدن یادم میره وقتی تو انقدر ساکتی
من دلم میخواد بیای اما تو هر جوری راحتی
من قول میدم یا میرسم به تو یا میمیرم دو روزه بعد تو
مریض نیستم دیوونتم فقط قول میدم چیزی نخوام ازت
من قول میدم چیزی عوض نشه قول میدم حال
دلم می خواد دست یه غریبه رو بگیرم و ببرمش یه گوشه بشونمش و براش از این روزام حرف بزنم. فرقیم نداره کی باشه. هرکسی. یه آدم همینجوری از وسطِ خیابون اصلا. قانون احتمالات یه درصد کمیم گذاشته برا اینکه شاید اون آدم تو باشی اصلا. شاید چون جدیدا غریبه شدی باهام. ولی داشتم می‌گفتم بهت. دلم می‌خواد دستشو بگیرم و بهش بگم چندوقته تو زندگیم فقط دنبالِ یه دست آویزم. یه چیزی که بشه بهش چنگ زد و اون نجاتت بده. کجا خونده بودم که آدما هرچی شرایطشون سختتر می‌شه
دانلود آهنگ جدید امیر کریمی سهم من از تو
Download New Music Amir Karimi sahme man az to
آهنگ جدید امیر کریمی بنام سهم من از تو
من میرم این شهرو خیابوناش برای تو شب پرسه های زیر باروناش برای تو
این شهر با هرچی من از تو خاطره دارم با کافه های دور میدوناش برای تو

ادامه مطلب
دانلود آهنگ جدید مسعود نیکخواه حساس
Download New Music Masoud Nikkhah hassas
آهنگ جدید مسعود نیکخواه بنام حساس
با تو راحتم ولی بدون تو خیلی سختمه صد ساعت باشی برای دیدن تو وقت کمه
یه قدم عقب بری منم که پا پیش میکشم به همه بگو واست شهرو به آتیش میکشم

ادامه مطلب
دانلود آهنگ شیدا از اشوان

دانلود آهنگ شیدا از اشوان ریمیکس
دانلود آهنگ شیدا از اشوان نکس وان
دانلود اهنگ شیدایی از اشوان
دانلود اهنگ کامل شیدا از اشوان
دانلود دمو اهنگ شیدا از اشوان
دانلود آهنگ شیدا از اشوان با کیفیت 320
دانلود آهنگ شیدا از اشوان با لینک مستقیم
دانلود اهنگ اشوان بنام شیدا
دانلود اهنگ جدید شیدا از اشوان
دانلود آهنگ کامل شیدا از اشوان
دانلود اهنگ شیدا از اشوان
دانلود آهنگ شیدا از اشوان 320
اشوان شیدا
دانلود آهنگ جدید اشوان به
دانلود آهنگ روزبه بمانی جنون
هم اکنون شنونده موزیک جدید و فوق العاده ی * جنون * با صدای زیبای هنرمند محبوب و مشهور , روزبه بمانی باشید.
دانلود آهنگ روزبه بمانی به همراه متن, پخش آنلاین و بهترین کیفیت (کیفیت اصلی) از رسانه مدیاک
Download new song by Roozbeh Bemani called Jonoun With online playback , text and the best quality in mediac
متن ترانه روزبه بمانی به نام جنون
مرا ز خاطر تو هیچکس جدا نکند که دشمنم به دلم این جفا روا نکندبرای حال کسی چون من از گذشته مگو که درد خاطره را خاطره دوا نکندب
صبحم با گیله‌لوی فریدون پوررضا آغاز شد.
 توی اینستا به جز شهر خودم پیج دو تا شهرو دارم فقط؛ شیراز و رشت! شیراز رو دوست دارم چون باعث و بانی ۴ سال خاطره دانشجوییه. و رشت... بدون شک دوستان رشتی‌ای که دارم و از بهترین انسان‌های روزگارن و همین فریدون پوررضا دو تا دلیل بسیار بزرگ دوست داشتن رشت هستن! تا جایی که یه مدت به صرافت افتاده بودم گیلکی یاد بگیرم که البته چون پیگیر نشدم چندان موفق نبودم.  البته اینکه یه معلم تمام وقت نداشتم هم تاثیرگذار بود
دانلود آهنگ جدید حمید صفت به نام شاه کش
Hamid Sefat – Shah Kosh
دانلود آهنگ با کیفیت 128

دانلود آهنگ با کیفیت320

همچنینین بخوانید:
دانلود نرم افزار عکس گرفتن از صفحه کامپیوتر
زنان روستایی در کنیا قربانی تجاوز و ختنه
متن آهنگ شاه کش حمید صفت
بگو هیشکی پشت عشقم بد نگه هرچند هرچی خاطره داریم از قبل پر پرهتوی مردادیم اما امشب از همه ی شبای زندگیم سردترهاگه تنت یخ زده این بار به جا بالا کف پایین شهرو برف زدهبابا منه تنها خوشگلم شب یلدائه بروچرا شبه صبح نم
دانلود آهنگ دلم باهاته از علیرضا پیشگاه با لینک مستقیم و کیفیت اصلی همراه با متن آهنگ
دانلود آهنگ علیرضا پیشگاه دلم باهاته
دانلود آهنگ علیرضا پیشگاه دلم باهاتهsadam ke in delo be daste to dadam
sadam ke badesh az cheshme to oftadam
baron zad o donare khis shodam ason
ason gara nabod beri besham daghon
dalile zendegi man cheshate boro vali delam hamash bahate
yeki hamishe khise zire baron
yeki shabihe man ke cheshm be rahete
koja beram ke yadetam naoftam mimiram az dorit mage nagoftam
har jaye in shahro beram to hasti
harchi bebinam yadeto mioftam
bache nasho bargard o ashegam bash khaste shodam
az bas ke goftam ey kash dige chetor bayad begam nabod
mesle ye z
دانلود آهنگ جدید علی پیشتاز بی معرفت
دانلود آهنگ علی پیشتاز به نام بی معرفت کیفیت ۱۲۸ و ۳۲۰ ، با لینک مستقیم ، همراه با پخش آنلاین و متن آهنگ
دانلود آهنگ فوق العاده بی معرفت با صدای علی پیشتاز از جوان ریمیکس
Download New Music Ali Pishtaz – Bi Marefat

موزیک جدید علی پیشتاز و نیما در تاریخ ۱۶ فروردین منتشر شد.
جدیدترین ساخته این خواننده، بی معرفت نام دارد.
امیدوارم از موزیک لذت ببرید.
متن آهنگ بی معرفت از علی پیشتاز
نمیشه مثل اولشراااابطمون معلوم بود قصه از سر
به تازگی آهنگ علی لهراسبی به نام قول میدم منتشر شده است که در ادامه می توانید با بهترین کیفیت آن را دانلود کنید.

دانلود آهنگ علی لهراسبی - قول میدم با کیفیت 320
دانلود آهنگ علی لهراسبی - قول میدم با کیفیت 128

متن آهنگ علی لهراسبی به نام قول میدم:
من که گفتم جدی میمیرممنو شوخی نگیررفتی عاشق کردی شهروبا چشای بی نظیرگفته بودم این جنونو دیگه از من پس بگیر نه پس نگیرتو همیشه عین لبخندای توی عکستی حرف زدن یادم میره وقتی تو انقدر ساکتیمن دلم میخواد ب

دانلود آهنگ جدید عماد طالب زاده به نام واست میره دلم
Emad Talebzadeh - Vasat Mire Delam
ترانه : کارن موسوی ؛ تنظیم : حامد برادران
+ متن ترانه واست میره دلم از عماد طالب زاده
جای تو گوشه ی دل منه / از تو دوره دست همه هرچی یادمه
با چشات میریزی شهرو بهم / تو کاری کردی با دلم انقد عاشقم
دانلود آهنگ با کیفیت اصلیدانلود آهنگ با کیفیت 128
به تازگی آهنگ جدید حمید صفت به نام شاه کش منتشر شده است. در ادامه می توانید این آهنگ را دانلود کنید.

دانلود آهنگ جدید حمید صفت به نام شاه کش 320
دانلود آهنگ جدید حمید صفت به نام شاه کش 128

متن آهنگ حمید صفت به نام شاه کش
بگو هیچکی پشت عشقم بد نگههرچند هرچی خاطره داریم أ قبل پرپرهتووی مردادیم اما امشباز همه ی شبای زندگیم سردترهاگه تنت یخ زده اینباربه جا بالا کف پایین شهرو برف زدهبابا منِ تنها خوشگلم شبِ یلدامه بروچرا شبِ صبح نمیشهچرا هرچی بهت م
دانلود آهنگ بی احساس از فرشاد آزادی

ترانه و آهنگ جدید بسیار زیبا و شنیدنی بی احساس از فرشاد آزادی با کیفیت اورجینال

و لینک مستقیم و پر سرعت به همراه تکست و متن آهنگ + پخش آنلاین

download new song from farshad azadi called bi ehsas

متن آهنگ بی احساس از فرشاد آزادی

باز زده سرش نمیدونم چه مرگش شده

نمیدونم از چی دلخوره باهام بد شده

هی دلو هی دلو هی دلو دل دل میکنه

اینکاراش آخرش منو روانیم میکنه

نه نمیتونم هیچ کسی رو بیارم به جاش

یکی بهش بگه این دلم میم
تو یکی از قسمت های سریال مینو، وقتی که عراقی ها تقریبا کل شهرو گرفتن و اکثر مردم به خصوص زنها و بچه ها از شهر خارج شدن و فقط تعدادی دکتر و پرستار و زخمی و جوونایی که می تونن مبارزه کنن، موندن؛ زینب هنوز تو شهره و یه جورایی به این رزمنده ها کمک می کنه. تو یه سکانسی به مهدی که همدیگه رو دوست دارن، برمیخوره و یه سکانس عاشقانه و بامزه رقم می خوره :)

- مهدی: شما موندید، وظیفتونو انجام دادید، خدا خیرتون بده. ولی از این به بعد تکلیف به رفتنه.
+ زینب: کی گف
دانلود آهنگ میثم ابراهیمی عشق جذاب { دو کیفیت 320 و 128 }
امشب ترانه میثم ابراهیمی بنام عشق جذاب را از جاز موزیک دانلود کنید و گوش دهید
Exclusive Song: Meysam Ebrahimi | Eshgh Jazab With Text And Direct Links In jazzmusic
متن آهنگ میثم ابراهیمی عشق جذاب
کار و زندگی نمیذاره واسه آدم چشات نفسه که همینجوری میره براتیه شهرو دیوونه میکنی با اون عطر تنت میلرزه شهر موقع راه رفتنت راه رفتنتآخه چقد نفسی تو میمیرم بی تو دیگه چجوری بگم بهت که بشه حالیتوآخه چقد نفسی تو میمیرم بی تو دیگه چجوری ب
به تازگی موزیک ویدیو شاه کش از حمید صفت منتشر شده است که در ادامه می توانید این موزیک ویدیو را تماشا کنید.

دانلود موزیک ویدیو حمید صفت - شاه کش با کیفیت 1080
دانلود موزیک ویدیو حمید صفت - شاه کش با کیفیت 720
دانلود موزیک ویدیو حمید صفت - شاه کش با کیفیت 480

متن آهنگ حمید صفت به نام شاه کش (موزیک ویدیو)
بگو هیشکی پشت عشقم بد نگههرچند هرچی خاطره داریماز قبل پر پرهتوی مردادیم اما امشباز همه ی شبای زندگیم سردترهاگه تنت یخ زده اینبار به جا بالا کف پا
خیابان ها خاطرات فیلم ها را بر دوش می کشند و
زندگی و آدم ها او را به یاد سکانسی به یادماندنی در فیلمی می اندازد ،او یک سینما
رو است! یکی از آن عشاق سینما که در تاریکی سالن روی صندلی اش می نشیند و خودش را
و آدم ها را و تارو پود ماجراها را مرور می کند...و فیلم ها بعد از تماشایشان برای
او تمام نمی شوند در او جریان می یابند درلحظات  زندگی و روزمرگی ها و هربار به تفسیر تازه ای از
خود دست می زنند. آدم ها هر کدام تلالویی دارند به مانند نوری که بر پرده سینما
دوست داشتم ثبت بشه اتقاق امروز. قطعا ترجیح می دادم رمزدار باشه اما به دلایلی ترجیح دادم دیدنش برای همه آزاد باشه شاید نیم درصد کسی که امروز دیدمش از اینجا هم اتفاقی رد بشه. دوست داشتم بدونه. 
برای عین و قلب روشنش ...
حالا که می نویسم، بعد از کلی تلاش به خودم احساس تزریق کردم تا قلبم بجنبه. زندگی منم شده مثل فیلم ها! چند روزی بود یادت بودم. یاد حرف هات. یاد خواسته هات از من برای پرواز کردنم! یاد باورهایی که بهم داشتی! 
دقیقا داشتم به خودت و گذر روزه
دانلود آهنگ آخه چقد نفسی تو میمیرم بی تو  میثم ابراهیمی
دانلود آهنگ جدید میثم ابراهیمی به نام عشق جذاب
Dl Ahang Jadid  Meysam Ebrahimi – Eshghe Jazzab

متن آهنگ آخه چقد نفسی تو میثم ابراهیمی
کار و زندگی نمیذاره واسه آدم چشات نفسه که همینجوری میره براتیه شهرو دیوونه میکنی با اون عطر تنت میلرزه شهر موقع راه رفتنت راه رفتنتآخه چقد نفسی تو میمیرم بی تو دیگه چجوری بگم بهت که بشه حالیتوآخه چقد نفسی تو میمیرم بی تو دیگه چجوری بگم بهت که بشه حالیتو
اگه بری دلم باهات
1_واقعا یکی از آرزوهام اینه رنگ پوستم سفید شیربرنجی باشه یه طوری که هرکس میاد سمتم فک کنه فشارم افتاده یا یه مشکلی دارم در حالی که سالمم مریضم خودتونید:D
2_چرا سال کنکور اینقدر خوش میگذره؟چرا اینهمه برنامه پیش میاد به خدا من تمام تابستونایی که یادمه اینطوری بوده که رو تخت دراز کشیدم و سرم تو گوشیمه همین:|
حالا این تابستون شیش روزه هفته که با هاجر و سایر دوستام میرم کارآموزی،تو خود کارآموزی اینقدر خوش میگذره بعدش اگه شرایطش بود میریم بیرون،هر
کاش زمان همینجا متوقف میشد
من توی اتاق گرمم، صبحونه میخوردم، موزیک دلخواهم رو گوش میدادم و شرشر بارون رو از پنجر تماشا میکردم...
من کتاب کافکا در کرانه رو میخوندم...
و ظهر مامانم غذای دلخواهم رو درست می‌کرد...
من بین کتاب و موسیقی و بارون گم میشدم و هیچ خبری از آناتومی و فیزیولوژی نبود!
خوابگاه بر نمی گشتم و ظرف و رخت نمیشستم!
هر چند خوابگاه تجربه ی فوق‌العاده جذابی بود برای من که همیشه وابسته به خانواده بودم اما خب حقیقتا سخته....
من تو این یک م
حجت اسلام ابراهیمی در خطبه های نماز جمعه 14 تیر ماه در زرند بیان کرد:
➖حجاب حافظ کرامت زنان در مقابل نگاههای هوس آلود است
➖زیارت امام زادگان مثال تجدید میثاق با اسلام وولایت علوی است
➖حجاج ایرانی بارفتار ,گفتار, متانت, نشان دهنده ی جمهوری اسلامی در دنیااسلام هستند
➖برائت از مشرکین و دفاع از مظلومین در حج عین عبادت خالصانه است
➖اشخاصی در شهرستان دنبال حاشیه سازی برعلیه امام جمعه و نهاد مقدس نماز جمعه هستند
امام جمعه زرند با اشاره به ادامه
دانلود آهنگ جدید علی یاسینی هر جای شهر
Download New Music Ali Yasini Har Jaye Shahr
آهنگ جدید علی یاسینی بنام هر جای شهر
هر جای شهرو میگردم ما با هم خاطره داریم آخر عمرمه اون روز که ازم چشم برداری
الان توو همون خیابونم که با هم راه میرفتیم

ادامه مطلب
به رسم هر سال، امشب میخوام یه مرور کلی روی سال 98م داشته باشم...
خب، از بهار شروع میکنیم. به طور کلی امسال رو سال آشتی با فیلم و کتاب نامگذاری می‌کنم. هر چند که من همیشه کتاب تو دست و بالم بوده. اما امسال خیلی بیشتر سعی کردم با کتاب همراه باشم. توی فروردین کلی کتاب خوندم و فیلم دیدم. تصمیم گرفتم که بیشتر و بیشتر این دو کار رو انجام بدم. فکر میکنم همین ماه بود که مقاله‌م رو هم برای بار اول فرستادم. اواخر فروردین برای اولین بار یه خواستگار که نمیشناخ

خب با سلام بریم سراغ شناخت آلبرت وسکر
جناب آقای دکتر آلبرت وسکر تو رزیدنت اویل یک رهبر گروه استارزه که وارد شهر راکن سیتی میشن
گروه استارز دشمن شرکت آمبرلاست
ولی آلبرت وسکر در اصل نفوذی شرکت آمبرلاست و تو درست کردن ویروس T که منجر به آلوده شدن شهر راکن سیتی توسط شرکت آمبرلا و درست کردن تایرنت ( زامبی پیشرفته نمونش نمسیس تو رزیدنت اویل 3) نقش زیادی داشته
وسکر بی خانواده !! ینی اینک باباش اونو نکاشته و اصلا پدر ماری نداره
 رییس شرکت آمبرلا که ا
دانلود آهنگ یوسف زمانی شب موهات
Download New Music Yousef Zamani – Shabe Moohat
امشب ترانه جدید و زیبای یوسف زمانی بنام شب موهات را از رسانه جاز موزیک دانلود کنید و گوش دهید

دانلود
Mp3
دانلود آهنگ با کیفیت 320
Now Download
Mp3
دانلود آهنگ با کیفیت 128
Now Download

متن آهنگ جدید شب موهات از یوسف زمانی :

♫   ♫  جازموزیک  ♫   ♫
آخه دیوونتمو زدی دلمو بردی دمت گرم زده به سرم تورو ببرم شمال و برنگردم
کمه کمه کم یه شبو با هم زیر نور ماه تو ساحل بگی به همه عاشقمی مال خوده خوده خودم
به یه چیزی فکر میکنی با یه سری احتمالات بعد میبینی هیچکدوم از اون احتمالایی که فکر کردی بهشون نشده یکی شده که اصلا به ذهنتم
نرسیده :/
فاز مثبتی داری به یه قضیه میبینی گندش در میاد :/
فاز منفی داری میبینی تهش یهو چه خوب میشه :/
میخوای یه جایی نری چون حس میکنی قراره عصبی شی ولی میری و میبینی خوشحال شدی :/
تو ضایع کردن من رو دوست داری :)
میدونم :)

+میتونی برای اون دهنت شخصیت قائل شی !
_نمیخوام بشم.
+عوض شدی اینجوری نبودی.
_....

شیمی دوم + استو + ترموهم
امروز خیلی روز شلوغ و سنگینی بود برام نسبت به چند روز گذشته‌،صبح کلاس مجازی زبان داشتم و بعد تموم شدنش بدو بدو رفتیم بانک سرمایه و یه کارت جدید واسم صادر شد چون کارت قبلیم به اسم بابام بود و منقضی شده بود و خلاصه تند تند فرم پر کردم ک نم بارون میزد و تمام مردم که از شیشه بانک نگاه میکردم با ماسک و دستکش ک اغلب بدون دستکش و ماسک واقعا شهرو ترسناک کرده بود و خلاصه عکس تو کیف پولمم داشتم ازین شناسایی طورا گرفتم که خیلی باحاله
بعد یک ساعت، یک ساعت
دانلود آهنگ یوسف زمانی شب موهات
Download New Music Yousef Zamani – Shabe Moohat
امشب ترانه جدید و زیبای یوسف زمانی بنام شب موهات را از رسانه جاز موزیک دانلود کنید و گوش دهید

دانلود
Mp3
دانلود آهنگ با کیفیت 320
Now Download
Mp3
دانلود آهنگ با کیفیت 128
Now Download

متن آهنگ جدید شب موهات از یوسف زمانی :

♫   ♫  جازموزیک  ♫   ♫
آخه دیوونتمو زدی دلمو بردی دمت گرم زده به سرم تورو ببرم شمال و برنگردم
کمه کمه کم یه شبو با هم زیر نور ماه تو ساحل بگی به همه عاشقمی مال خوده خوده خودم

متن برای پدر فوت شده
تقدیم به پدری که ندارم …
میان تمام نداشتن ها دوستت دارم …شانس دیدنت را هر روز ندارم …ولی دوستت دارم…وقتی دلم هوایت را میکند حق شنیدن صدایت را ندارم…ولی دوستت دارم…وقت هایی که روحم درد دارد و میشکند شانه هایت را برای گریستن کم دارم…ولی دوستت دارم…وقت دلتنگی هایم , آغوشت را برای آرام شدن ندارم …ولی دوستت دارم ….آری همه وجودمی ولی هیچ جای زندگیم ندارمت و میان تمام نداشتن ها باز هم با تمام وجودم…دوستت دارم پدرم روح ب
دانلود آهنگ جدید علی یاسینی هر جای شهر
دانلود آهنگ علی یاسینی به نام هر جای شهر کیفیت ۱۲۸ و ۳۲۰ ، با لینک مستقیم ، همراه با پخش آنلاین و متن آهنگ
دانلود آهنگ فوق العاده هر جای شهر با صدای علی یاسینی از جوان ریمیکس
ترانه و تنظیم: علی یاسینی, موزیک: علی یاسینی و مجین
Download New Music Ali Yasini – Har Jaye Shahr

آهنگ جدید علی یاسینی را هم اکنون می توانید از جوان ریمیکس دانلود نمایید.
آهنگ جدید علی یاسینی، هر جای شهر نام دارد.
موزیک این اثر از علی یاسینی و مجین می
دانلود آهنگ شایع با نام همه ی  من
download ahang hame man az shayea
دانلود رپ همه ی من از شایع +کیفیت عالی +پخش آنلاین+تکست
Download Music Shayea – Hameye Man

برای دانلود آهنگ لطفا به ادامه مطلب مراجعه فرمایید

text rap shayea -hameye man:
چقد بزرگ شدی خواهری-چقد درست بزرگ شدی خواهری 
مثل پنجه ی افتاب میمونی ُ-من با دلم تو کوچه گرگ شدیم خواهری
  ♬♪♪♫♪♬
اندازه همه شبا شمعتم*آبو نون چیه قده هوا لنگتمدستات سرد باشه اراده کنی یک ساعت بهم وقت بدی برات گرمه شهرببخش منو باد کوچه برد ه
1- تنهایی. تنهایی واژه ی غریبیه. این واژه از لحظه ی اول شروع اپیزود اول سریال از همه جا شنیده میشد. دیده میشد. لمس می شد.  حس عمیق تنهایی. یه جایی تو کتاب شهر تنهایی یه مضمونی نوشته تحت این عنوان که تصور کنید پشت پنجره ی قدی طبقه ی چندم یه ساختمون بلند وایستادین و دارین در تنهایی درونی خودتون شلوغی و تحرک لاینقطع شهرو تماشا می کنین و غرق میشین تو احتماع عظیم شهر. حضور فیزیکی آدمها خلا انزوای درونی رو کم نمی کنه پس به محض تماشای این منظره، انگار م
دانلود آهنگ جدید حمید صفت با نام شاه کش
رسانه نیو موزیک تقدیم می کند
   دانلود اهنگ سلامتی خود تلخی -سلامتی بغض بعد بدمستی- به نام شاه کش با صدای حمید صفت به همراه متن و بهترین کیفیت ♫
« این موزیک زیبا؛ تیتراژ فیلم شاه کش با مجوز فرهنگ و ارشاد می باشد »
Download Music Hamid Sefat | Shah Kosh - 2 Quality 320 And 128 On New_Music

بگو هیچکی پشت عشقم بد نگه!!!هرچند هرچه خاطره داریم از قبل پرپره ♬♫توی مردادیم اما امشب از همه ی شبای زندگیم سردتره!!!اگه تنت یخ زده این بار به جا بالا
دانلود آهنگ ققنوس از مهراب از سایت اینتر موزیک
Download Ahang Gognos Az Mehrab Az Site EnterMusic

متن آهنگ ققنوس از مهراب
یه دنیا و یه دنیا رابطه تو این دنیا چرا فقط ما دوتا کم آوردیمنشد نگاهمون میکردن شور بود چشاشون ما بد آوردیمگفتم گفتم زمین خوردتیم ما نشکن دله بی صاحبوگفتم اگه گریه ام بگیره از اشکام یه شهرو میگیره آبوبه مادرم بگین خاک زیر پاشم بگین نتونستم پسر سر به راهی باشمآخه خیلی سعی کرد بمونم بگین که شرمندم باید جدا شمدردِ مادرم گریه کنم واسم عکستو با
1- تنهایی. تنهایی واژه ی غریبیه. این واژه از لحظه ی اول شروع اپیزود اول سریال  مستر ربات از همه جا شنیده می‌شد. دیده می‌شد. لمس می‌شد.  حس عمیق تنهایی. یه جایی تو کتاب شهر تنهایی یه مضمونی نوشته تحت این عنوان که تصور کنید پشت پنجره ی قدی طبقه ی چندم یه ساختمون بلند وایستادین و دارین در تنهایی درونی خودتون شلوغی و تحرک لاینقطع شهرو تماشا می کنین و غرق میشین تو اجتماع عظیم شهر. حضور فیزیکی آدمها خلا و انزوای درونی رو کم نمی کنه پس به محض تماشای ا
1- تنهایی. تنهایی واژه ی غریبیه. این واژه از لحظه ی اول شروع اپیزود اول سریال  مستر ربات از همه جا شنیده می‌شد. دیده می‌شد. لمس می‌شد.  حس عمیق تنهایی. یه جایی تو کتاب شهر تنهایی یه مضمونی نوشته تحت این عنوان که تصور کنید پشت پنجره ی قدی طبقه ی چندم یه ساختمون بلند وایستادین و دارین در تنهایی درونی خودتون شلوغی و تحرک لاینقطع شهرو تماشا می کنین و غرق میشین تو اجتماع عظیم شهر. حضور فیزیکی آدمها خلا و انزوای درونی رو کم نمی کنه پس به محض تماشای ا

قورباغه ات را قورت بده به صورت خلاصه شده (متنی و صوتی)
نوشته برایان تریسی
قورباغه ات را قورت بده ، قورباغه ات را بخور یا قورباغه ات را ببوس ، همگی اسم هایی هستن که انتشارات های مختلف برای این کتاب در نظر گرفتند.
اما فارغ از این اسم ها ، باید به محتوای بی نظیر این کتاب توجه کرد.
تا حالا شده که هر کاری می کنید آخرش وقت کم بیارید و شاکی بشین که زمان چقدر زود میگذره؟
اگه دنبال یه برنامه ریزی دقیق تو زندگیتون هستین این کتاب صوتی بهتون پیشنهاد میش
چند وقت قبل دوستم میگفت حسرت من رو میخوره که میتونم بنویسم و خودمو تخلیه کنم.
بهش گفتم خب تو هم شروع کن.
گفت سخته!
نمیدونم.
خیلی وقته که میخوام درباره این قضیه بنویسم
اینقدر دست رو دست گذاشتم تا که بلاخره امیر تتلو یه دونه کسنرت توی گرجستان برگزار کرد
میتونین ویدئوهاش رو تماشا کنین توی اینترنت
که هم فحش میده
هم ماری جوانا مصرف میکنه و عکسشو میذاره همه جا
هم توی کنسترش تمام نوازنده هاش خانم بودن (چون قبلنا مثل اینکه هرچی از دهنش دراومده بود به
دَلوُ   (daloo) یا دَلوُچَک (dalochak) 

دَلوُ یا دلوچک نام وسیله ای است که از درخت نخل درست می شود.
در قدیم در روستای شهرو بعنوان لیوان برای اب خوردن استفاده می شد.
لازم به ذکر است آب در دلوچک بسیار خوش عطر و خوشمزه و خنک می باشد.
َدلوُ در واقع  از هَوار (havar)درخت نَر نخل یا مغ(mogh) درست می شود.
هَوار(در ابتدای شروع به محصول درخت نخل جهت گردافشانی و بوجود آمدن محصول خوب می بایست گرد(gard) درخت نر را بروی خوشه های درخت نخل ماده ریخته شود.
عمل گرده افشانی درخت
از اولین پست هام توی این وبلاگ ، پستی بود به نام " من یک intj  هستم " ... من بارها این ازمون رو تا قبل از دانشگاه داده بودم و همیشه تیپ شخصیتی" intj "  نتیجه ازمون شخصیتیم میشد . دیشب طی لینکی که یکی از دوستام برام فرستاده بود باز هم برای سرگرمی اون ازمون رو دادم ... نتیجه ش جالب بود .. تیپ شخصیتی ای که تمام سالهای قبل از دانشگاه ثابت بود تغییر کرده بود .. من دیگه " intj" نبودم ....
جالب شد نه ؟
بزارید مقایسه کنیم ...
من " intj " ای بودم که در طول دانشگاه " isfj" شدم ...

باشگاه پارس جنوبی جم در آستانه شروع نیم فصل دوم لیگ برتر فوتبال کشور بیانیه ای صادر کرد.
بخش ورزشی مجله خبری ورزشی اسپورت استار

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت باشگاه پارس جنوبی، بیانیه این باشگاه به شرح زیر است
بسم الله الرحمن الرحیم
با حمد و سپاس به درگاه خداوند متعال
به اطلاع هوادارن فهیم و پرشور پارس جنوبی جم می رساند که کادر مدیریتی این باشگاه در طی این فصل تمام تلاش خود را بکار گرفته است که علیرغم محدودیتهای متعدد و مشکلات
دانلود آهنگ جدید و زیبای  امیر تتلو "بی منم میشه" از نیو_موزیک تقدیم به شما همراهان گرامی 
Download Bi Manam Mishe Music From Amir Tatalooo 

برای دانلود آهنگ لطفا به ادامه مطلب مراجعه فرمایید

شعر یا تکست آهنگ بی منم میشه امیر تتلو:
من میخوام با من باشی و یه سری کارایی با هم بکنیم
همه اولش آرومنا که یه مرحله بری بالاتر به یه چیزای بزرگ برسی
 ولی اینکه آروم بمونن اما این کارایی که تو داری میکنی بی منم میشه
بشی همون که میخوای بی منم میشه بری شب نیایی
ب
دانلود آهنگ جدید امیر تتلو |خلسه + متن آهنگ+پخش آنلاین
♬♪♪♫♪♬
donload ahange jadid tataloo |khalse 
♬♪♪♫♪♬
Download Music By Amir Tataloo |Khalse +Text
اولین بار آهنگ زیبای تتلو بنام خلصه را از رپ-صدا  دانلود کنید

برای دانلود آهنگ امیرتتلو بنام خلصه لطفا به ادامه مطلب مراجعه فرمایید

:برای دانلود با کیفیت مطلوبتان روی لینک های زیر کلیک کنید

پخش آنلاین آهنگ خلسه از تتلو  :

مرورگر شما از Player ساپورت نمی کنددانلود آهنگ

کیفیت متوسط :

کیفیت عالی :  
متن آهنگ ر
دانلود آهنگ جدید امیر تتلو بنامخلسه + متن  + پخش آنلاین
♬♪♪♫♪♬
donload ahange jadid tataloo | khalse 
Download New Music By Amir Tataloo Called Khalse +Text
اولین بار آهنگ زیبای تتلو بنام خلصه را از رپ-صدا  دانلود کنید
♬♪♪♫♪♬
برای دانلود آهنگ جدید تتلو  با نام خلصه لطفا به ادامه مطلب مراجعه فرمایید
برای دانلود آهنگ جدید امیر تتلو - خلسه روی لینک های زیر کلیک کنید

پخش آنلاین آهنگ خلسه تتلو  :

مرورگر شما از Player ساپورت نمی کنددانلود آهنگ

کیفیت متوسط :
کیفیت عالی :  
دوستان و آشنایان و فامیل های گرامی ...
خیلی ممنون از اینکه در پروسه و روند کنکور بنده از اول تیر ماه سال جاری شروع کردید به پیگیری ....بقول یکی ازاین خوانندگان نه چندان فان کشور :
واسه همه زنگ زدنات مرسی ...واسه همه پیگیریات مرسی ....واسه همه سوال پیچات مرسی ....و خلاصه که  مرسی ...
مرسی که اول تیر ماه زنگ زدین و گفتین :
-سلام خبر داری کنکور 14 تیره ؟
اون موقع بود که دو تا آرامبخش انداختم بالا و گفتم :نه ...جدی کنکور 14 روز دیگس ....خب اخه لعنتیا من اگه شما رو ن
دانلود آهنگ جدید و زیبای امیر تتلو با نام "خلسه" + تکست آهنگ+پخش آنلاین
donload ahange jadid tataloo -khalse 98
Download New Rap Music By Amir Tataloo -Khalse +Direct Links ,Text
اولین بار آهنگ زیبای تتلو بنام خلصه را از رپصدا  دانلود کنید

تکست رپ خلسه  از امیر تتلو:
♬♪♪♫♪♬
خلصه خلع سلاح قوی اما بی حس
شلوغ اما بی کس قطع جناح
فکر توام هرجا برم من اتفاقا عاشقم اما تو نه
دائما دنبال اینم با چه ترفندی تو رو همراه کنم
یه مثلت ندیدم کاملا حست شبیه من وصله جون منی
آروم قلبم با تو انگار تو
دانلود آهنگ جدید و زیبای امیر تتلو با نام "خلسه" + تکست آهنگ+پخش آنلاین
donload ahange jadid tataloo -khalse 98
Download New Rap Music By Amir Tataloo -Khalse +Direct Links ,Text
اولین بار آهنگ زیبای تتلو بنام خلصه را از رپصدا  دانلود کنید

تکست رپ خلسه  از امیر تتلو:
♬♪♪♫♪♬
خلصه خلع سلاح قوی اما بی حس
شلوغ اما بی کس قطع جناح
فکر توام هرجا برم من اتفاقا عاشقم اما تو نه
دائما دنبال اینم با چه ترفندی تو رو همراه کنم
یه مثلت ندیدم کاملا حست شبیه من وصله جون منی
آروم قلبم با تو انگار تو عز
یک. نمیدونم چطور میشه که آدم یک و ماه رو اونم در بطن سال تحصیلی، هر چند تو اوضاع قرنطینه، به بطالت محض میگذرونه و بعد میناله مثلا از حس منگولی که سر کلاس زبان بهش دست میده!
اگه اون سالها رو هم اینطوری گذروندم پس عجیب نیست نتیجه ای که گرفتم :) میدونی وقتی چیزی که داری هر چند خیلی باارزش باشه و از دلش بشه به خیلی چیزا رسید اما واسش زحمتی نکشیده باشی یا واسش برنامه ریزی و خیال پردازی نکرده باشی میشه همین ... میشه ویست شدن سری دوم عمر و جوونی :)

دو. فک

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها